Logo zva.nu
Snollebollekes. 
Snollebollekes. 

Programma Visserijfeesten Breskens 2019: feest voor jong en oud!

BRESKENS – Breskens is vandaag, zaterdag, en zondag  in de ban van de jaarlijkse Visserijfeesten. Het volksfeest is goed voor honderdduizend bezoekers. Hieronder het programma.

VRIJDAG 2 AUGUSTUS

15.00 uur: De kermis gaat open (op het Spuiplein en de Kaai).  

21.00-02.00 uur: Feestorkest Dreamcast en Django Wagner (vismijn).

ZATERDAG 3 AUGUSTUS

08.00-15.00 uur: Rommelmarkt (Oranjeplein, Philip van Kleefstraat, Emmastraat en Julianastraat).  Inschrijving niet nodig.

09.00-19.00 uur: Braderie (haventerrein).

09.00-18.00 uur: Lekker Anders met foodtrucks, music en familyfun (Oranjeplein).

09.00-12.00 uur: DB Band uit Zuidzande zorgt voor ambiance op de rommelmarkt.

10.00-17.00 uur: Modelbouwshow met prachtige scheepsmodellen bij de vismijn.

10.00-15.00 uur: Breskens Winkelhart havenzwemwedstrijd, georganiseerd door zwemvereniging Scheldestroom.

11.00-17.00 uur: Kinderschminken, aangeboden door zandzuiger 'Schotsman'.

13.00 uur: De kermis gaat open (op het Spuiplein en de Kaai).  
14.00-18.00 uur: Springkussen 'De Vliegende Hollander' en ballonartiest 'De Piraat'.

14.00-17.00 uur: Straattheater-act Golila (evenemententerrein)

14.00-17.00 uur: Straattheater-act Fruitylicious (evenemententerrein)

14.00-15.00 uur: Rondgang muziekvereniging Breskens-Groede, vergezeld door de Visserijkoningin en Garnalenprinses.

14.00-17.30 uur: Demonstraties netten boeten en garnalen pellen (vismijn).

14.00-17.00 uur: Uitdelen gratis moten gebakken scholfilets (vismijn).

14.00-17.30 uur: DJ Arnout, Dik Dakkers en Samantha Steenwijk (vismijn).

14.30-15.30 uur: Uitdelen gratis Bressiaanse garnalen op toast (vismijn).

17.00-19.30 uur: DJ Arnout draait feestmuziek (vismijn).

19.30-21.00 uur: Zanger Fons van de Maffooos (vismijn).

21.00-02.00 uur: Topband Dreamcast, Zware Jongens en Partyfriex (vismijn).

ZONDAG 4 AUGUSTUS

10.00-19.00 uur: Braderie (haventerrein).

12.00 uur: De kermis gaat open (op het Spuiplein en de Kaai).  

12.00-18.00 uur:  Lekker Anders met foodtrucks, music en familyfun (Oranjeplein).
14.00-18.00 uur: Kinderschminken, aangeboden door zandzuiger 'Schotsman'.

14.00-18.00 uur: Kinderdisco met behendigheidsspel De Swieper (Oranjeplein).

14.00-15.00 uur: De Visserijkoningin en Garnalenprinses maken een rondgang door het dorp.

14.00-17.00 uur: Straattheater-act Lange Gust (evenemententerrein).

14.00-17.00 uur: Straattheater-act  Don Qizot (evenemententerrein).

14.00-17.00 uur: Uitdelen gratis moten gebakken scholfilets (vismijn).

15.00-20.00 uur: Party DJ W, Mit Peter, Lytse Hille (vismijn).

17.00- 17.15 uur: Trekking verloting 2019 door Visserijkoningin en Garnalenprinses (vismijn).  

20.15- 21.00 uur: De Zingende Visserman Peter Rammeloo (vismiujn)

21.00- 02.00 uur: Topband Dreamcast, Helemaal Hollands en Snollebollekes.

22.15 uur: Groot slotvuurwerk, gesponsord door vishandel De Smet en vishandel Elro (handelshaven).

Meer berichten